Mississauga Steelheads - Ottawa 67s Tahminler
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Mississauga Steelheads 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Ottawa 67s 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Ottawa 67s 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Mississauga Steelheads 2. periyotta yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Ottawa 67s tüm turnuvalarda 2. periyotta galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların 2. periyotta galibiyet yüzdesi ile bitti Ottawa 67s
Mərc:1x2 - 2 dönem - K2
3 / 10 son maçların Mississauga Steelheads tüm turnuvalarda 1. periyotta yenilgiyle bitti
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Ottawa 67s 1 periyotta galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 takımlar arasındaki son maçların 1. periyotta galibiyetle sonuçlandı Ottawa 67s
Mərc:1x2 - 1 dönem - K2
3 / 10 son maçların Mississauga Steelheads tüm turnuvalarda 3. periyotta yenilgiyle bitti
1 / 10 son maçların Ottawa 67s tüm turnuvalarda 3. periyotta galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların 3. periyotta galibiyet yüzdesi ile bitti Ottawa 67s
Mərc:1x2 - 3 dönem - K2
3 / 10 son maçların Mississauga Steelheads tüm turnuvalarda 3. periyotta galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların 3. periyotta galibiyet yüzdesi ile bitti Mississauga Steelheads
3 / 10 son maçların Ottawa 67s tüm turnuvalarda 3. periyotta yenilgiyle bitti
Mərc:1x2 - 3 dönem - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.12.2024 18:41
Maç tahminleri
28/12/2024
Mississauga Steelheads
Ottawa 67s
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.12.2024 18:41